Ліуцці: із задоволенням залишився б у HRT

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:15, 27/08/2011 ,

5627.jpg (37.01 Kb)Вітантоніо Ліуцці заявив, що протягом найближчого тижня його нинішній контракт з HRT буде продовжено ще на рік. Італієць упевнений, що та робота, яка йшла протягом нинішнього сезону, дозволить команді добитися відчутного прогресу у 2012-му.

Ліуцці опинився у складі HRT минулої зими - після того, як втратив місце у Force India. Перед пілотом поставили конкретне завдання - зробити все можливе, щоб посісти 10-е місце у Кубку конструкторів. Поки що машини F111 виглядають найбільш повільними у паддоку, проте успішний виступ Ліуцці у дощовому Гран-Прі Канади вже дозволило HRT випередити суперників з Marussia Virgin.

Крім того, Тоні розраховує, що вся та робота з вибудовування структури команди, яка триває цього року паралельно з участю у перегонах, у 2012-му дозволить розраховувати на відчутний прогрес.

"Ми почали переговори ще під час літньої перерви, але тоді дуже багато народу було на канікулах, - заявив він напередодні старту Гран-Прі Бельгії. - Тепер, немає сумнівів, дискусія піде ще активніше, але повинен сказати, що у нас з командою відмінні відносини, і я не очікую яких-небудь серйозних складнощів. Ми повинні думати про майбутнє, і обидві сторони налаштовані позитивно".

теги  Вітантоніо Ліуцці


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини