Крістіан Хорнер здивований поведінкою Марка Веббера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:01, 12/07/2011 ,

christian-horner-2.jpg (25.36 Kb)
Бос Red Bull Крістіан Хорнер був вельми здивований заявою Марка Веббера про те, що він не мав наміру виконувати накази команди. Під час боротьби за другу позицію з напарником по команді Себастьяном Феттелем на останніх колах дистанції у Сільверстоуні Марка Веббера попереджали по командному радіо про те, що необхідно зберігати відрив, а не атакувати. Після перегонів австралієць зізнався, що ігнорував накази керівництва.

"Так, я здивований поведінкою Веббера, - цитує Хорнера Autosport. - Інтереси команди завжди повинні бути на першому місті, ніхто не може бути важливішим ніж команда. Я можу зрозуміти, що Марк був засмучений, але навіть якби ситуація у перегонах була зворотною, ми б вчинили так само.

Декілька років тому у Туреччині подібний випадок уже трапився з Себастьяном, тому, ми сьогодні прекрасно розуміли, що не було сенсу ризикувати обома нашими болідами.

Але очевидно, Марк вирішив проігнорувати нас, він, звичайно не обігнав, але позицію команди не прийняв. Думаю, про це ми поговоримо з ним під час особистої бесіди".

теги  Крістіан Хорнер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини