Крістіан Хорнер захистив Феттеля

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:48, 01/04/2012 ,

2846_images.jpg (10.83 Kb)Бос команди Red Bull Крістіан Хорнер, звернувши увагу на те, що обговорення у пресі інциденту між Себастьяном Феттелем і Нараїном Картікеяном зайшли вже надто далеко, вирішив виступити у підтримку свого пілота.

"Журналісти у наш час стали дуже нелюдяні, - заявив Хорнер в інтерв'ю Sky. - Цілком природною реакцією для будь-якої людини, чемпіон він чи ні, було б роздратування, якщо б через прикру помилку він втратив гарне місце в очках. Журналісти зловили Себастьяна ще на підходах до боксів, коли він тільки-но виліз зі свого боліда. Вони навмисне спровокували Феттеля на грубу відповідь, тому що, окрім як сенсації журналістам зараз нічого не потрібно. Добившись свого, вони отримали масу різноманітних коментарів, і цілу армію шанувальників королівських гонок, які розділилися на два табори - за Себастьяна і за Картікеяна.

Цього можна було б уникнути, спіймай журналісти Себа десятьма хвилинами пізніше ".

Однак, з якихось, тільки Хорнеру відомих причин, він промовчав про красномовний жест, чітко видний на 42 секунді короткого ролика, через який, власне, і почався весь скандал через зарозумілу і неприпустиму для чемпіона поведінку.


 Головні новини


Останні новини