Крістіан Хорнер: Веббер хоче залишитися

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:07, 10/06/2011 ,

1260391280.jpg (24.63 Kb)Бос команди Red Bull Крістіан Хорнер сказав, що Марк Уеббер почав переговори з командою з метою залишитися на місці бойового пілота на наступний сезон.

"Марк ясно дав нам зрозуміти, що хоче залишитися в команді на наступний сезон, - прокоментував ситуацію в команді Хорнер. - З Марком легко спілкуватися, оскільки він дуже пряма людина. Не дивлячись на невдачі сезону, для Марка це найкращий початок сезону в плані зароблених очок. Очевидно, що він гірше працює з шинами Pirelli, ніж Себ, але з кожною гонкою його розуміння гуми поліпшується. Більш того, його результати в деяких моментах куди вище, ніж у Себастьяна, наприклад швидкі кола в гоночному режимі ".

"Марк ще і серйозний опонент, - продовжив Крістіан Хорнер. - Він не дає засохнути таланту Феттеля своїми результатами. Згадаймо Барселону, де він обійшов Себа у кваліфікації! Але ми говорили раніше і повторимо це зараз: з Марком ми будемо укладати контракти тільки на один рік. Ось і зараз прийшов час, сісти за стіл переговорів і обговорити його майбутнє ".

теги  Марк Веббер, Red Bull, Кристиан Хонер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини