Коста: я вірю у Шумахера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:13, 05/10/2011 ,

aldo-costa-ferrari-260x177.jpg (8.88 Kb)Колишній технічний директор Ferrari Альдо Коста прокоментував своє призначення на пост голови інженерного департаменту Mercedes. Нагадаємо, що до своїх обов'язків Коста приступить з 1 грудня.

"Я сповнений ентузіазму. Mercedes хоче бути успішною командою, ця філософія відповідає моїм прагненням і моєму характеру, - цитує Косту Gazzetta Dello Sport. - Як тільки було покінчено з Ferrari, я почав вести переговори з Россом Брауном і Бобом Беллом. Кількох слів у бесіді з Россом виявилося достатньо, щоб опинитися на одній хвилі.

Після відходу з Ferrari я не хотів ні про що думати, я дбав лише про себе. Так, я розглядав варіант продовження діяльності поза перегонами. Але потім можливість повернення з такою великою командою, як Mercedes, відсунула все це на задній план .

Я буду головою інженерного департаменту провідної команди, яка буде займатися проектуванням і розвитком боліда. Ця робота буде пов'язана з проектуванням, я не буду відвідувати траси, як це було у Ferrari перед тим, як я отримав посаду технічного директора ".

Також Коста відзначив, що натхнений майбутнім співробітництвом з Міхаелем Шумахером: "Я ще не отримував звісток від Шумахера, але незабаром отримаю. Ніхто не може так само добре інтерпретувати роботу автомобіля і його розвиток. Він буде відігравати головну роль, я вірю у нього".

теги  Альдо Коста


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини