Команди обговорять наболіле питання

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:04, 18/07/2011 ,

4214.jpg (171.85 Kb)
Після заборони на проведення тестів по ходу сезону занадто багато представників Формули-1 залишилися незадоволені таким рішенням. І не дивно, адже з одного боку таким обмеженням керівництво Королівських перегонів має намір зрівняти можливості провідних команд з тими, чиї бюджети не дозволяють організовувати тести досить часто.

І якщо раніше це питання піднімали безпосередні учасники чемпіонату, то на етапі у Туреччині президент ФІА Жан Тодт також озвучив свою позицію щодо цього правила у регламенті. Але багато команд тоді сприйняли його ідею негативно, оскільки для них занадто накладно буде проводити додаткові тести по ходу сезону, а тому була створена спеціальна робоча група, яка буде займатися пошуком компромісу з даного питання.

"У Сільверстоуні ми вже мали невелику можливість підняти цю тему, щоб вислухати представників різних команд, - розповів технічний директор команди Williams Сем Майкл. - І хоча ніхто не зміг прийти до спільного знаменника, я думаю, що для робочої групи було корисно дізнатися думки всіх сторін. У будь-якому випадку, проведення тестів по ходу сезону - це якась необхідність і можливість вирішувати нагальні проблеми, що є невід'ємною частиною Королівських перегонів".

теги  Williams, Сем Майкл, тести


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини