Кобаяші: сподіваюся, в наступній гонці виступлю ще краще!

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:23, 25/07/2011 ,

sauber-2011-f1-2.jpg (42.74 Kb)

Після невдалої кваліфікації пілотам команди Sauber довелося починати Гран-Прі Німеччини з п'ятнадцятої і сімнадцятої позицій, однак до фінішу вони приїхали на дев'ятій і одинадцятій. Камуї Кобаяші приніс команді чергові два очки, а Серхіо Перес зупинився за крок від призової десятки.

"Я добре стартував і у перших поворотах зміг відіграти кілька місць, піднявшись з 17-ї позиції на 12-ю, - сказав Камуї. - Правда, далі прогресувати було набагато важче - боліду не вистачало швидкості. Очки я заробив виключно за рахунок стратегії - спасибі команді за бездоганну роботу на піт-стопах. Мені вдалося випередити обидві машини Williams, але я так і не наздогнав Міхаеля Шумахера - він був набагато швидший на прямих. Як би там не було, після відверто невдалою кваліфікації, я все- таки фінішував у першій десятці - сподіваюся, в наступній гонці виступлю ще краще!"

"Не можу сказати, що я задоволений, - додав Перес. - Так, ми розуміли, що з таких стартових позицій заробити очки буде вкрай непросто, але Камуі довів, що це можливо. Я злий на себе за помилку на восьмому колі , коли з'їхав з траси і опинився на траві. Через це довелося трохи раніше їхати в бокси за свіжим комплектом шин, що не відповідало обраній стратегії. Мені вдалося відіграти кілька місць, однак я так і не пробився до призової десятки. Що ж, буду чекати на наступну гонку, що пройде вже через кілька днів".

теги  Sauber


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини