Кімі Райкконен: Я добре стартував і у нас усе вийшло

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:16, 17/03/2013 ,

kimi136652.jpg (126.01 Kb)Кімі Райкконен виграв Гран-Прі Австралії, здобувши 20-ту перемогу в кар'єрі і другу у складі команди Lotus. Після гонки фін зізнався, що досягти такого результату виявилося не так вже й складно.


"Ще до гонки у нас був план проїхати дистанцію з двома піт-стопами, я був упевнений, що шини витримають, наша машина весь вік-енд поводилася відмінно, і проблем з гумою взагалі не було, - розповів Кімі Райкконен. - Я вважав, що зможу без особливих труднощів обмежитися двома піт-стопами, мені вдалося добре стартувати, і у нас все вийшло.

Що стосується швидшого кола, то під кінець гонки Фернандо Алонсо почав мене наздоганяти, до того ж я опинився в трафіку, тому потім вирішив трохи натиснути на той випадок, якщо раптом піде дощ. Треба було трохи збільшити відрив. Як я і говорив, машина радувала весь вік-енд і дозволяла це зробити. Так що гонка пройшла славно! Особливих труднощів не було.

Ми лідируємо в особистому заліку чемпіонату, але позаду тільки один Гран-Прі, так що наші цілі й підходи на цей рік залишаються колишніми. Ми задоволені цією перемогою, але попереду ще дуже багато роботи. На цій трасі машина поводилася відмінно - сподіваюся, так буде і в наступних гонках".

теги  Кімі Райкконен

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини