Кімі Райкконен розповів про враження від нових болідів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:56, 27/01/2012 ,

178460v.jpg (24.64 Kb)Пілот команди Lotus-Renault Кімі Райкконен розповів про свої перші враження про болід нового зразка. Фін сказав, що у порівнянні з болідами сезону-2008, нові занадто повільні. Нагадаємо, що починаючи з сезону-2009, ФІА заборонила використання додаткових надкрилків, крил та інших конструкцій на корпусі боліда, що сприяють підвищенню аеродинамічних властивостей боліда.


"Мені все сподобалося, я всім задоволений, крім того, що болід виявився повільним, - розповів про свої враження від тестових заїздів Кімі. - Сама траса була повільною, але я розраховував показати куди більш високу швидкість. Нові боліди стали якісь повільні, особливо це відчувалося на швидкісних поворотах. Я все хотів сильніше натиснути на педаль акселератора, але у такі моменти задня частина боліда починала прослизати. Також я думав, що моя шия буде страшенно боліти після заїздів, але це не так, я взагалі не відчував з цим проблем. Перевантаження стали значно меншими.

Я не знаю, наскільки хороший болід сезону-2012, так як мені важко про це судити з виступів на R30. Потрібно подивитися на показники конкурентів вже у Хересі, тільки тоді я зможу хоча б приблизно коментувати розстановку сил у чемпіонаті. Мені, як чемпіонові світу хочеться боротися за перемоги і подіуми, але якщо моєю вершиною буде боротьба за п'яте місце, я прийму це.

Керівництво мені постійно твердить, що новий болід буде конкурентоспроможним, на що я відповідаю, що так далеко заглядати не варто. Почекаємо побачимо ".

теги  Кімі Райкконен

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини