Кімі Райкконен: У мене була мета - перемогти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:02, 23/04/2012 ,

6815_images.jpg (13.74 Kb)Пілот команди Lotus Кімі Райкконен залишився не до кінця задоволений своїм результатом гонки Гран-Прі Бахрейну, так як фін був націлений перемогти у цій гонці.

"У мене була мета - перемогти, - повідомив Кімі. - Але я не зміг домогтися цього результату тільки через шини. Коли я проводив атаки на Себастьяна, то лише залякував його, обираючи ідеальний момент для цього ривка. Коли цей момент підійшов, я повністю провалив атаку, так як шини вже були зношені, і мені довелося сильно перегальмувати, щоб залишитися на траєкторії. Далі я боровся вже не з Себастьяном, а зі зносом шин, так як за час боротьби вони отримали декілька залисин. Якби я міг повернути той момент ключової атаки, то обрав би іншу траєкторію, але цього вже не повернеш. Мені дуже хотілося перемогти, і болід був готовий до цього, але і подвійний фініш на подіумі досить хороший результат для нашої стайні.

Я впевнений, що по ходу сезону ми не рідко будемо опинятися на подіумі, але особисто я не зупинюся, поки не досягну саме перемоги".

теги  Lotus, Кімі Райкконен

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини