Кеке Росберг: Команда Catеrham мене приємно дивує

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:05, 20/02/2012 ,

2071_images.jpg (6.88 Kb)Екс-пілот Формули-1 і менеджер свого сина Ніко Росберга, який виступає за команду Mercedes розповів про свої враження, про команду новачка Caterham, яка за два роки зробила колосальний прорив у своїх результатах.

"Команда Catеrham зуміла зробити, завдяки вдало підібраному персоналу і керівному складу, досить відчутний прорив у своїх результатах всього за два роки з дня заснування стайні, - сказав Росберг. - Цього року Caterham буде боротися за місце у середній групі пелотона, я в цьому впевнений на всі 100%. Особливо мені подобається технічний персонал малайзійської стайні, який зміг за обмежені кошти зібрати відмінний болід здатний поборотися безпосередньо, скажімо, з Williams.

Крім усіх плюсів і позитивних якостей цієї команди, їм на руку зіграли зміни у регламенті, оскільки постійні зрушення дозволяють усім стайням починати свої розробки з нуля і залишатися приблизно на рівних у своїх можливостях.

І останнє, у цьому році за Caterham виступатимуть досить сильні пілоти. Зараз я говорю поки що тільки за Хейккі Ковалайнена, так як Віталій Петров ще не повністю реалізував свої можливості у Формулі-1, але він ще молодий і всього зможе досягти. Я із задоволенням буду спостерігати за прогресом цієї стайні протягом сезону ".

теги  Кеке Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини