Камуї Кобаяші: Я сподіваюся добре виступити в Азії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:43, 21/09/2011 ,

obgony-kamui-alensii-video.jpg (28 Kb)Пілот команди Sauber Камуї Кобаяші з великими надіями дивиться на майбутні етапи, які пройдуть в Азії після тривалої європейської частини чемпіонату. Японський гонщик згадує свою прикру помилку у минулому році на Гран-Прі Сінгапуру і сподівається, що цього разу зможе уникнути сходження з дистанції.

"У 2010 році ми виглядали досить конкурентоспроможними у Сінгапурі, де я зумів пробитися до Q3, а походу гонки вирватися на дев'яте місце, - розповів Камуї Кобаяші. - Але після цього я припустився помилки, яка була наслідком сильного зношення шин. Залишається сподіватися, що цього року я зможу добре виступити на майбутніх етапах після європейської частини чемпіонату.

У Сінгапурі нам належить виступити у незвичайних умовах, але нічні гонки додають мені оптимізму та гарного настрою, оскільки я люблю все незвичайне. Після Гран-Прі Італії я відразу ж вилетів до Японії, щоб почати проходити поступову акліматизацію і звикати до нічного режиму життя.

В цілому ж я впевнений, що мені вдасться добре виступити тут, оскільки це остання гонка перед моїм домашнім етапом, а високий результат додасть мені сил перед поїздкою до Японії, де я не маю права підвести своїх шанувальників ".

теги  Sauber, Камуї Кобаяші


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини