Пілоти команди Red Bull розповіли при свої сподівання перед Гран-Прі Канади

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:17, 05/06/2011 ,

red-bull.jpg (58.16 Kb)"В Канаді мені дуже подобається невимушена атмосфера і дружне ставлення до перегонів місцевих шанувальників, - розповів про Гран-Прі Канади Марк Веббер.

Це швидкісна траса з довгими прямими, саме тому низька притискна сила буде володарювати у настройках болідів команд. Такі налаштування також допоможуть легше проходити своїх опонентів.

Не тільки на автодромі шанувальники Формулі-1 зможуть відчути атмосферу перегонів. Відчуття спортивного свята вирує і в місті, оскільки організатори роблять все для створення святкової атмосфери. У цьому році ми вперше будемо пілотувати тут з двома зонами DRS, але я впевнений, що RB7 покаже себе з кращої сторони. Незважаючи на мій тогорічний поул, у Канаді Red Bull ще не перемагали".

"Канада – надзвичайна траса. Автодром Жиля Вільньова знаходиться у мальовничій місцевості і його доріжки у будні використовуються як звичайні дороги для громадського транспорту, - додав Себастьян Феттель. - Своїми прямими, шиканами і парою повільних поворотів траса схожа на Альберт Пар в Австралії. Серед мінусів треку я можу виділити тільки один - дуже гладкий асфальт, який призводить до підвищеної деградації шин. Ми це могли спостерігати торік.

Я обожнюю прилітати в Канаду на Гран-Прі. Люди, місто, атмосфера і природа тут неймовірні!".

теги  Гран-Прі Канади, Марк Веббер, Себастьян Феттель, DRS, Red Bull

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини