Йос Ферстаппен: Міхаель Шумахер не надлюдина

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:06, 10/12/2011 ,

wpid-pictures.jpg (20.26 Kb)Екс-напарник Міхаеля Шумахера по першій команді німця у Формулі-1 Benetton Йос Ферстаппен сказав, що "Червоний барон" не має таланту суперспортсмена, як про це думають його шанувальники.

"Ніякого особливого таланту Шумахер не має, - заявив Ферстаппен. - Його видатні результати повністю залежали від чистої швидкості боліда і персональних налаштувань. Багато хто вважає, що Міхаель є Богом автоспорту, але це ширма для правди. Шумахер - пересічний пілот, який не може претендувати на лаври кращого у Формулі-1. Я був його напарником і пам'ятаю ті часи, коли він прийшов у королівські перегони. Команда спеціально зробила налаштування на наших болідах різні, щоб я не міг наздогнати Міхаеля. Я їхав коло на межі і межі зриву у занос, але ніяк не міг домогтися такого ж результату, як Шумахер. Коли ми виступали у картингу, Шумахер дуже рідко вигравав у мене, тому, коли я порівняв налаштування наших болідів, то мені все стало ясно.

У ті часи Флавіо Бріаторе просив мене мовчати про це, але тепер мені нема чого боятися, тому я і розповідаю цю таємницю зараз ".

Ні для кого не секрет, що відносини Йоса Ферстаппена і Міхаеля Шумахера ніколи не були на висоті, тому він ніколи не пропускав нагоди полити брудом свого екс-напарника. Для порівняння цих двох пілотів можна навести тільки один статистичний факт: перемог за кар'єру пілота Формули-1 у Йоса Ферстаппена (дебют сезон-1993, закінчення кар'єри сезон-2003) - 0; Міхаель Шумахер (дебют сезон-1991 по сьогодні) - 91 перемога.

теги  Йос Ферстаппен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини