Інтерв'ю з героєм гонки у Монреалі Міхаелем Шумахером

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:45, 13/06/2011 ,

86.jpg (39.2 Kb)
У Канаді Міхаель Шумахер провів свою найкращу гонку після повернення у Формулу-1. Тут був перший за два роки справжній шанс потрапити на подіум, але…

Питання: Коли за один день відбувається стільки подій, необхідно постійно тримати себе у руках, чи не так?
МШ: Перша частина гонки нам вдалася не дуже добре, але в другій все пішло набагато краще. Природно, що я трохи здивувався, коли вийшов на друге місце. Це відбулося завдяки правильній тактиці. Також обставини зіграли нам на руку. Для мене умови були ідеальними. Сьогодні я отримав задоволення. Звичайно, я трохи розчарований тим, що не за довго до фінішу я перебував на подіумній позиції, а потім відкотився назад, але це гонки. З іншого боку, ми можемо бути задоволені результатом. Після минулих перегонів, коли все йшло не так добре, сьогодні був кульмінаційний момент.

Питання: Чи можна сказати, що сьогодні ви повернулися до Формули-1?
МШ: Я отримав величезне задоволення, так як зробив велику кількість обгонів. Сьогодні я отримав багато досвіду про сучасну Формулу-1. Вона стала більш динамічною ніж була п’ять років тому. Було дуже багато моментів, в яких було легко зробити помилку і врізатися у стіну. У цьому відношенні дуже допоміг досвід.

Питання: Себастьян Феттель виграє гонку, ви на другій позиції. Як ви собі це уявляєте?
МШ: Це, звичайно, було б дуже цікаво. Але перебуваючи за кермом, я не думав про це. Я знав, що Себастьян знаходиться попереду мене, і спробував його наздогнати на рестарт. Було б здорово, якби це вдалося. Але для німецьких уболівальників день закінчився не дуже гарним результатом, оскільки Дженсон зміг відібрати перемогу у Себастьяна.

Питання: Ви думали про те, що зможете виграти у Канаді восьмий раз?
МШ: Я розумів, що швидкості недостатньо. Але спробувати варто було. Я хотів подивитися на те, як він відреагує, оскільки ми не боремося між собою за титул. Іноді психологічний фактор важливіше, а ніж боротьба на трасі.

теги  Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини