Інтерв'ю з Дженсоном Баттоном: Вік мені цілком дозволяє боротися за ще один титул

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:59, 16/06/2011 ,

jenson-button.jpg (32.64 Kb)Після перемоги в канадській гонці пілот McLaren Дженсон Баттон розповів про ситуацію в чемпіонаті та про плани на майбутнє в інтерв'ю швейцарському виданню Blick.

Питання: Чемпіонський титул Ви вже виграли. Звідки Ви черпаєте мотивацію?

Д Б: Для мене важливо боротися в лідируючій групі. Я був би дуже задоволений, якщо б ми і далі чинили сильний тиск на Red Bull. Зараз Феттель дуже далеко від своїх переслідувачів в особистому заліку. Але моя мотивація від цього не зникає, адже я максимально сконцентрований на досягненні своєї мети.

Питання: Як Ви вважаєте, якби у 2008 році Феліпе Маса став чемпіоном, він би зараз виступав по-іншому?

Д Б: У Феліпе було чимало проблем, крім того невдалого чемпіонату. Можна згадати хоча б його аварію в Угорщині у 2009 році. Я не знаю, наскільки йому складно в нинішньому сезоні, знаю лише, що Фернандо Алонсо - дуже швидкий пілот, що може непогано ускладнити життя Массі.

Питання: В чому причина відставання McLaren від Red Bull в кваліфікації?

Д Б: У Red Bull найбільш вдало використовуються видувні дифузори, у кваліфікації ця конструкція вкрай вигідна, але під час гонки це занадто витратно для мотора. До того ж, DRS у нашій команді менш ефективна, ніж у Red Bull, а якщо врахувати, що її можна безкарно використовувати по ходу кваліфікації, то це дає їм перевагу.

Питання: Чи відрізняється Ваша боротьба на трасі з Вашим партнером по команді від змагань з іншими пілотами?

Д Б: Вважаю, кожен пілот унікальний. При боротьбі з Льюїсом ми повинні бути гранично коректні один з одним, бо зіткнення вкрай не бажані. Цікавим конкурентом завжди був Девід Култхард: якщо не бути досить швидким і не випереджати його хоча б на півкорпуса, то аварія при обгоні буде забезпечена. Більшість пілотів вимагають дуже уважного ставлення на трасі.

Питання: Чи будете Ви розчаровані, якщо не станете знову чемпіоном?

Д Б: Навіть якщо я більше не стану чемпіоном у Формулі 1, я не буду шкодувати про це коли залишу спорт. Те, що я вже завоював, у мене ніхто не відніме. Тим не менше, я думаю, що вік мені цілком дозволяє боротися за ще один титул.

Питання: Як Ви думаєте, що стане ключовим чинником у боротьбі за титул: швидкість боліда чи гарна адаптація до шин?

Д Б: Безумовно, швидкість боліда, ну, і помилки пілотів.

Питання: Ви вважаєте, що втрачена перемога не позначиться на бойовому настрої Феттеля? Свого часу, на Вас подібна ситуація значно вплинула ...

Д Б: Так, в той час я відчував тиск, але ж тоді я ще не був чемпіоном світу, а Себастьян вже чемпіон. До того ж, у моїй команді не було такої підтримки, як у Red Bull, вони-то можуть собі дозволити модернізувати машину ще до кінця нинішнього сезону.

теги  Дженсон Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини