Індійські фермери погрожують грати у крикет під час кваліфікації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:50, 20/10/2011 ,

15-10-2011-rosberg01.jpg (90.31 Kb)До проведення першого Гран-Прі Індії залишилося менше двох тижнів. Однак індійські фермери як і раніше погрожують зірвати проведення етапу Формули-1. Фермери обурені тим, що не отримали адекватної компенсації за свою землю, яку було відведено під будівництво нового автодрому. Як повідомляє Hindustan Times, фермери звернулися з письмовим посланням на адресу регіональної влади, у якому позначили, що якщо їхні вимоги не будуть виконані, то вони почнуть акції протесту, спрямовані на дезорганізацію гонки Ф-1.

За даними Indian Express, деякі фермери погрожують тим, що будуть грати у крикет на дорожньому полотні у час, на який запланована кваліфікація.

У свою чергу один з організаторів перегонів заявив: "Немає нічого тривожного. Немає ніякої загрози для гонки. Фермери просто намагаються залякати організаторів та адміністрацію".

"Якщо яка-небудь група людей спробує зірвати проведення Гран-Прі, то будуть вжиті відповідні заходи", - повідомив у свою чергу представник місцевої влади.

теги  Гран-Прі Індії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини