І знову про Бахрейн

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:05, 08/06/2011 ,

maks.jpg (17. Kb)Президент ФІА в минулому Макс Мослі знову наполіг, що перенесення Гран-Прі Бахрейну - велика помилка з боку ФІА. Віце-президент ФІА Карлос Гарсія нещодавно відвідав з перевіркою Бахрейн і, повернувшись, сказав, що в країні все гаразд. Макс Мослі з його висновком незгоден.

"Як я вже говорив, цей Гран-Прі стане інструментом машини придушення опозиції в Бахрейні, - знову дав коментар по ситуації з Гран-Прі Бахрейну Макс Мослі в інтерв'ю BBC News. - Спорт не повинен бути політичним важелем. Карлос Гарсія, посланий у Бахрейн Жаном Тодтом дуже хороша людина, яка є головою іспанської федерації автоспорту, вже цілу вічність. Але він не говорить по-англійськи і тим більше, по-арабськи. Він був узятий під опіку місцевої влади, які дали йому оглянути тільки те, що дозволено. Таким чином, він не зміг побачити справжнього стану речей в Бахрейні. Нам потрібно чітко розмежовувати політику і спорт. Якщо в країні політичне становище нестабільно, то ми просто не маємо право стати співучасниками злочинів проти прав людини ".

Також Мослі наполіг, що рішення про перенесення Гран-Прі повинно обов'язково узгоджуватися з 12 командами учасниками чемпіонату.

"Я не думаю, що пілоти зможуть багато чого зробити в цій ситуації, але все ж, - додав він. - 12 команд підписали свою угоду на конкретний чемпіонат і всі зміни повинні обов'язково узгоджуватися з ними. Інакше це схоже на порушення контракту, його не можна змінювати однобічно. Так, споконвічна відмова від гонки в Бахрейні був форс-мажором, але зараз, навіть перенесення Гран-Прі Індії чомусь не обговорюється з командами. Я наполягаю, щоб все було в рамках закону".

теги  Макс Мослі, Гран-Прі Бахрейну, ФІА, Жан Тодт, Карлос Гарсія

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини