HRT: Ріккардо продовжує вчитися, Ліуцці підвела електроніка

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:41, 25/07/2011 ,

55550-formula-1-gendirektor-cosworth-otmetil-progress-hrt-.jpg (22.63 Kb)
Для команди HRT німецький етап чемпіонату світу закінчився 19-м місцем на фініші Даніеля Ріккардо і сходом Вітантоніо Ліуцці через поломки.

"Прикро, бо навіть після штрафу за заміну коробки передач у мене була двадцять третя стартова позиція, я зміг добре почати гонку, обігнати декількох суперників на першому колі і підтримувати високу швидкість, - сказав Вітантоніо Ліуцці. - Але вже через кілька кіл виникли проблеми з гальмівним балансом, через що доводилося втрачати час. Після піт-стопу, змінивши шини, ми знову змогли підтримувати хороший темп, але неполадки в електросистемі змусили нас припинити боротьбу.

У цілому, вдалося добитися прогресу в порівнянні з Сільверстоуном, але потрібно працювати і далі, розслаблятися ніколи. На щастя, угорський етап зовсім скоро, і ми вже готуємося до нього. Ця траса не дуже підходить нашому болідові, так що буде непросто, але ми, як завжди, налаштовуємося на боротьбу".

"Завжди приємно фінішувати, - додав Даніель Ріккардо. - Думаю, в порівнянні з Сільверстоуном нам вдалося зробити крок уперед, але попереду ще довгий щлях. Я продовжую навчання - думаю, цього разу мені вдалося просунутися ще трохи. Якщо зможу продовжувати в тому ж дусі - впевнений, вже через кілька гонок мій прогрес буде більш помітний. Сподіваюся, це дозволить займати більш високі місця на фініші.

теги  HRT


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини