HRT після кваліфікації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:27, 26/06/2011 ,

51302001506.jpg (127.95 Kb)
Для команди HRT ця гонка домашня, бо проходить в Іспанії. Тому і пілоти хотіли виступити якнайкраще. Вчора обидва пілоти скаржилися на проблеми з балансом і шинами, тому сьогодні основна робота була зосереджена на цих аспектах.


Вітантоніо Ліуцці: Вчора у мене були проблеми з балансом машини, задні шини перегрівалися і робили вихід з повільних поворотів дуже складним, але вранці нам вдалося поліпшити баланс. Ми знали, що сьогодні буде дуже складна кваліфікація, тому що наші основні суперники зробили крок вперед. Але ми чекаємо на завтрашню гонку, бо в ній може багато що зміниться. Задні шини зношуються швидше в складних умовах, завтра подивимося як все пройде. Наша боротьба триває і ми будемо боротися до самого картатого прапору. Сьогодні було важливо кваліфікуватися попереду Тімо і зберегти задні шини. Навіть при тому, що ми очікуємо дуже на складну гонку, ми докладемо усіх зусиль, щоб домогтися хорошого результату перед нашими уболівальниками у домашній гонці. Після надихаючого результату у Монреалі, вболівальники вірять в нас, бо ми довели, що працюємо день і ніч. Звичайно, шкода, що проблеми виникають на домашньому Гран-При і ми позаду основних суперників, але ми будемо боротися до самого кінця.

Нараїн Картікеян: Сьогодні була складна сесія. Позначився втрачений вчора час. Стабільність боліда при гальмуванні залишає бажати кращого, і я кілька стурбований цим. Але в цілому великих проблем немає. Траса складна, і навіть невеликої помилки достатньо, щоб втратити багато часу. Немає достатнього зчеплення, а тому помилитися легко. Хотілося б проїхати ще кілька кіл, але важливо те, що до гонки ми готові. Я дебютую тут, тому хотілося б отримати більше досвіду. Тепер ми повинні попрацювати з даними і поліпшити болід, а завтра побачимо, що вийде.

теги  HRT, Нараїн Картікеян, Вітантоніо Ліуцці


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини