HRT перейде на мотори Renault

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:10, 15/09/2011 ,

96923-hrt-mozhet-per.jpg (39.03 Kb)За інформацією італійського видання Autosprint, команда HRT готова відмовитися від послуг мотористів Cosworth і близька до укладення контракту на постачання двигунів з Renault Sport. Якщо це справді станеться, то у 2012 році мотори з Вірі-Шатійон будуть використовуватися відразу п'ятьма командами чемпіонату.

Нагадаємо, що за регламентом Формули-1 контракт з четвертим і кожним наступним клієнтом повинен отримати одностайне схвалення всіх команд. Це зроблено, щоб перешкодити монополізації ринку. Нещодавно подібну процедуру успішно пройшла Williams, яка також змінює з майбутнього сезону Cosworth на Renault.

Також підтверджена інформація про намір нових власників HRT перевезти команду з Баварії, де зараз знаходиться її база, до Валенсії. Нарешті, цілком імовірно, що одну з керівних посад у проекті отримає Алехандро Агаг, заможний іспанський бізнесмен і власник команди Addax, що успішно виступає у декількох молодіжних серіях і нещодавно у черговий раз виграла чемпіонат GP2.

теги  HRT, Renault


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини