Хорнер: У Валенсії Веббер провів свою найкращу гонку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:06, 29/06/2011 ,

christian-horner-and-mark-webber-2566853.jpg (103.81 Kb)
У команди Red Bull Racing краща машина першої половини сезону, але після восьми Гран-Прі Марк Веббер поступається Себастьяну Феттелю вже 77 очок і не здобув жодної перемоги проти шести перших місць у молодого напарника. Бос команди Крістіан Хорнер сподівається на прогрес австралійця.

"У Валенсії Марк провів свою найкращу гонку, якщо говорити про роботу з гумою, він виявився найближчим до Себастьяна в цьому році, - сказав Крістіан Хорнер. - Веббер відмінно провів уїк-енд, сподіваюся, він зможе продовжити на тому ж рівні, адже Марк ніколи не приховував - у нього виникли серйозні проблеми з цими шинами.

Зараз Веббер краще розуміється на особливостях гуми - досить поглянути на його темп у гонці - на 90% дистанції він їхав в чотирьох-п'яти секундах від лідера. Ми сподіваємося, що цей уїк-енд дозволить йому повірити в себе.

Заборона на видувний дифузор? Правила однакові для всіх, але зараз неможливо зрозуміти, як ці обмеження вплинуть на кожну з команд і розстановку сил у чемпіонаті. Не думаю, що ми багато втратимо, але одна з команд повністю побудувала машину на цій концепції - ймовірно, вони втратять більше за інших".

теги  Red Bull Racing, Крістіан Хорнер


В ТЕМУ:
Система OrphusРозкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини