Хілл сумнівається, що Феттель поб'є рекорд Шумахера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:34, 12/10/2011 ,

deymon-khill-pokinet-post-prezidenta.jpg (20.4 Kb)Нікі Лауда вчора заявив, що у майбутньому Себастьян Феттель здатний побити рекорди Міхаеля Шумахера. Чемпіон світу 1996 Деймон Хілл більш обережний у прогнозах.

Деймон Хілл: "Малоймовірно, що рекорди Міхаеля коли-небудь будуть покращені. У Формулі-1 змінилися правила через те, що Міхаель дуже багато перемагав, та й суперники Феттеля дуже конкурентоспроможні. Два титули у нього вже є, не можна виключати, що у наступні десять років він може завоювати ще чотири, але коли вигравав Міхаель, всі фактори працювали на нього, з тих пір ситуація змінилася.

Оцінити справжній потенціал Феттеля можна тільки у тому випадку, якщо він буде боротися з ще більш сильним суперником, можливо, з іншої команди. Він ще молодий, тому одного разу обов'язково зіткнеться з таким викликом, у майбутньому у нього будуть набагато складніші сезони, ніж у 2011-му. Веббер добре справляється зі своєю роботою, Марк - відмінний пілот, але з його боку Феттель не відчуває пресингу.

Було б цікаво подивитися на боротьбу Себастьяна з Хемільтоном, коли у Льюїса буде конкурентоспроможна машина. Думаю, цей бій відмінно мотивує їх обох.

Я ні у якому разі не применшую заслуги і талант Феттеля, який був очевидний вже у 2008-му, коли він виграв гонку за кермом Toro Rosso. Отримавши дійсно швидку і надійну машину у цьому році, він зміг максимально реалізувати її потенціал".

теги  Деймон Хілл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини