Хемільтон: У Монреалі ми покажемо себе

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:57, 04/06/2011 ,

Льюіс Хемільтон впевнений, що в Монреалі команда McLaren зможе бути задоволена показаним результатом. Після неприємного для Льюіса уїк-енду, він прямує тепер до Канади, де перемагав у 2007 і 2010.

"Монреаль - особливе місце для мене, - сказав Хемільтон. - Саме тут я вперше взяв свій поул і виграв гонку Формули-1. Тут я завжди добре пілотував, тому, що конфігурація траси як найкраще пасує до мого стилю. У минулому році я, до речі, переміг тут стартуючи з першого місця.

Також я вважаю, що шанувальники Формули-1 в Канаді найкращі. Вони завжди налаштовані дуже позитивно, ніколи не побачиш тут злих облич. Завжди приїжджаючи сюди я отримую масу позитивних емоцій. Після Монако, мені просто необхідний заряд бадьорості та гарного настрою".

"Наш болід, я думаю, повинен підходити цій трасі: у нас один із кращих двигунів і вже точно найкраща система KERS, що дозволяє на додатковій тязі виходити з повільних поворотів, - додав Льюіс. - У цілому, я очікую гарну гонку, в якій збираюся перемогти".