Хемілтон-старший: поставив би на перемогу Льюїса в цьому сезоні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:38, 18/06/2011 ,

464.jpg (75.52 Kb)
До захисників Льюїса Хемілтона, його стилю пілотування і агресивної манери проводити гонки приєднався і Хемілтон-старший, його батько, що довгий час виконував функцію менеджера і дуже багато зробив для кар'єри сина.

"Це автогонки, - цитує Ентоні Хемілтона агентство Press Association Sport. - У Формулі-1 у тебе є лише частки секунди на прийняття рішень; правильне воно чи ні, але ти його приймаєш і його дотримуєшся.
Зрештою, якби в нас був дар ясновидіння, можливо, ми б вчинили по-іншому. Але Льюіс залишається самим собою, і його підхід до перегонів залишається незмінним. Точно також він виступав і в тому році, коли став чемпіоном світу.

Таким він був завжди і залишиться таким до кінця кар'єри. І в цьому немає нічого поганого. Просто зараз він у числі лідерів, і всі звертають на нього увагу. Але важливо, щоб всі залишалися самими собою: немає сенсу намагатися бути кимось іншим”.

Серед тих, хто активно критикував Льюїса Хемілтона, був і триразовий чемпіон світу Нікі Лауда, який вважає, що ФІА повинна суворо покарати гонщика, проте Ентоні заперечує знаменитому австрійцю.
"ФІА не згодна з Ніки, - сказав Хемілтон-старший. - Шкода, якщо такий досвідчений чоловік не зміг почекати, поки федерація винесе своє рішення.

Ні мене, ні Льюїса його критика не зачепила. Якщо ти маєш відношення до цього бізнесу, ти стаєш товстошкірим і просто повинен продовжувати вірити в себе. Я вірю в Льюїса, а він вірить у власну правоту. Якби я грав на тоталізаторі, я б поставив гроші на те, що Льюїс виграє чемпіонат цього року. Він на це здатний. І тоді можна буде отримати відмінний виграш!"

теги  Ентоні Хемільтон, Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини