Хемілтон: ми вже давно не вигравали поул

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:30, 30/07/2011 ,

hamilton-34.jpg (59.06 Kb)
Минулої неділі Льюїс Хемільтон виграв Гран-Прі Німеччини, але цілком реалістично оцінює свої шанси на перемогу в Угорщини, визнаючи, що у цей уїк-енд його болід не можна вважати найшвидшим.


"Болід не змінився. Я впевнений в його надійності і швидкості, але ми знаємо, що він не найшвидший, - сказав Хемільтон. - Розуміємо, що боліди інших команд відмінно підходять для тих чи іншим трас, а Red Bull RB7 у цьому році був швидким взагалі на всіх автодромах.

Він був швидкий і на останньому Гран-Прі, адже поул все-таки дістався пілотові Red Bull, але нашому боліду деколи не вистачає швидкості. Десь ми швидкі, а десь програємо.

Проте минулого уїк-енду команда відчула новий приплив сил, і, сподіваюся, буде ще сильніше прагнути до успіху, ніж раніше. Я теж стараюся, і деколи доводиться переходити певну межу. Мені завжди хочеться вийти за цю межу, а команда намагається утримати ситуацію під контролем, але минулого уїк-енду ми разом відсунули межі можливого.

У понеділок я розмовляв з командою: таке відчуття, що ми дійсно підняли нашу планку, і тепер зможемо працювати ще інтенсивніше, що дуже важливо".

теги  Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини