Хембрі: змінимо маркування шин, можливо, влаштуємо конкурс

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:45, 17/09/2011 ,

a975e10e702d22af8ce8bc9790e38e7ab4390261.jpg (38.85 Kb)Керівник автоспортивного підрозділу Pirelli Пол Хембрі оголосив про рішення компанії у 2012 році змінити колір на маркуванні різних складів шин - італійські шинники розраховують не тільки вибрати інші кольори, а й застосувати інший спосіб нанесення маркування.

"Думаю, нам необхідно зробити кольори більш різноманітними, що у підсумку зробить визначення типів шин більш простим завданням - зараз непросто відрізнити hard від medium з наявними сріблястим і білим кольорами, - цитує Хембрі Autosport. - Потрібно вибрати більш яскраві кольори, які б сильніше відрізняються один від одного. Готового рішення у нас поки немає і ми працюємо над вибором кольорів - можливо, влаштуємо навіть конкурс.

Але більш серйозним викликом для нас є спосіб маркування гуми. З боку здається, що це просто, але насправді складно розташувати який-небудь графічний елемент на нерівній боковині покришки, враховуючи її зношення і деформацію під час руху боліда. Не так вже й багато людей у всьому світі займається подібними питаннями, але ми працюємо і розвиваємося. Зараз ми використовуємо кольорові наклейки, які кріпляться на готову покришку, тому ми не маємо можливості робити боковини, що світяться як, наприклад, для нічної гонки у Сінгапурі ".

теги  Pirelli, Пол Хембрі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини