Хейккі Ковалайнен: Я не можу назвати свої заїзди вдалими

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:31, 24/03/2012 ,

4280_index.jpg (6.61 Kb)Хейккі Ковалайнен зайняв 19-у позицію і Віталій Петров, який заробив 20-у за підсумками кваліфікації Гран-Прі Малайзії дали свої коментарі тим, що відбувається на трасі подіям.


"Я не можу назвати свої заїзди вдалими, - сказав Хейккі. - Я впевнений, що болід може їхати швидше, але не їхав. Коли я намагався поставити швидке коло, то на Medium робив багато помилок, які поступово з'їли секунду часу. Задня частина боліда постійно прослизала не залежно від типу взутої гуми.

Велике питання тепер у тому, як пройде завтрашня гонка, так як погода за сьогодні змінювалася багато разів, але дощ так і не пішов. Це Малайзія, тут робити прогноз далі, ніж на півгодини можна. Все може бути і нам потрібно бути готовими до всього ".

"На папері все виглядало ідеально, - додав кілька слів Віталій. - Команда розробила відмінну стратегію на кваліфікацію, але вона не виправдала себе через непередбачувану поведінку боліда на трасі. Баланс був огидним, а гума відмовлялася працювати, що ми не робили.

Тепер ми всі чекаємо на завтрашню гонку, де маємо намір уникнути проблем перших двох днів гоночного вік-енду, а також добре провести старт, адже у Сепанзі дуже небезпечний повільний перший поворот, де на старті не рідкісні завали і аварії ".

теги  Хейккі Ковалайнен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини