Хейккі Ковалайнен: Нам рано думати про потрапляння до середини пелотону

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:33, 20/07/2011 ,

cov1.jpg (20.53 Kb)
Фінський пілот команди Lotus в принципі може бути задоволений тим, як складається нинішній сезон. І хоча йому не вдалося ще набрати очок по ходу чемпіонату, зате він показує результати на порядок кращі від свого досвідченого партнера Ярно Труллі.


Правда, сама команда ставила перед початком сезону завдання потрапити у другий сегмент кваліфікації, а також фініш пілотів на Гран-Прі ближче до першої десятки. І хоча Хейккі Ковалайнен не може похвалитися такими успіхами, він не сильно переживає з цього приводу.

"Мені здається, перед стартом чемпіонату ми дуже переоцінили свої можливості, - зізнався Хейккі Ковалайнен. - Потрібно розуміти, що у нас немає такої технічної бази як Renault або Mercedes GP, але й явними аутсайдерами нас теж не можна назвати. У міру своїх можливостей ми показуємо непогані результати, а поки що нам рано думати про потрапляння до середини пелотону. А якщо команда продовжить свій розвиток і будуть необхідні інвестиції, то й справи обов'язково підуть вгору. Особисто я не думаю, що сезон можна вважати невдалим ".

теги  Хейккі Ковалайнен, Renault, Mercedes GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини