Хейккі Ковалайнен: Мені було самотньо на трасі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:44, 25/07/2011 ,

wpid-team-lotus-caterham.jpg (114.1 Kb)
Хейккі Ковалайнен фінішував попереду суперників з команд, що дебютували в минулому році, а Карун Чандхок зайняв останнє місце в протоколі, відставши на чотири кола від лідера, але в Team Lotus залишилися задоволені підсумками Гран-Прі Німеччини.

"Непогана вийшла гонка, - сказав Ковалайнен. - Болід добре працював, але, чесно кажучи, мені було трохи самотньо на трасі: ми поступаємося пілотам з сильніших команд і істотно випереджаємо найближчих суперників. Протягом всієї гонки, я намагався якомога більше атакувати, не допускати помилок і не пошкодити болід. Ми рухаємося у вірному напрямку і поступово прогресуємо. Потрібен час, щоб нав'язати боротьбу досвідченим суперникам, але ми доб'ємося цієї мети".

"Я проїхав дистанцію гонки і багато чому навчився, правда кілька разів не зміг уникнути розвороту, - додав Чандок. - Мені потрібно більше часу, щоб адаптуватися до гуми. Коли вона починає зношуватися, шини набагато гірше тримають трасу, ніж ті, що ми використовували у минулому році, але це частина процесу навчання".

теги  Team Lotus


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини