Хауг: Шумахер сьогодні більш розслаблений, але у його очах, як і раніше горить вогонь

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:15, 20/08/2011 ,

59311c3ff532535.jpg (69.46 Kb)Віце-президент Mercedes Motorsport Норберт Хауг не сумнівається у мотивації Міхаеля Шумахера, незважаючи на те, що вже другий сезон для команди і досвідченого німця складається не зовсім вдало.

"Потрібно визнати, у кваліфікації Міхаель трохи поступається, але у гонках, якщо його темп порівняти з Ніко - у п'яти минулих Гран-Прі Шумахер часом опинявся швидшим. За статистикою обгонів Міхаель лідирує, ніхто не обганяв частіше, ніж він, хоча це відносний показник - Феттелю було нікого обганяти, стартуючи з поула. Шумахер сьогодні більш розслаблений, ніж раніше, але він честолюбний і амбіційний, у його очах, як і раніше горить вогонь.

Чи складно нам утримати пілотів у непростій ситуації? Анітрохи, у команді відмінна атмосфера, пілоти часто бувають на базі, ніхто не звинувачує один одного у ситуації, що склалася. Звичайно, ми сподівалися на більше, але у спорті не буває чудес - потрібно приймати вірні рішення і поступово рухатися далі. Ми дійсно дуже серйозно працюємо, а виниклі складнощі змушують нас робити ще більше".

теги  Віце-президент Mercedes Motorsport, Норберт Хауг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини