Хайме Альгерсуарі: У шанхайської траси знайдеться багато сюпризів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:21, 09/04/2012 ,

8116_images.jpg (6.99 Kb)Екс-пілот Формули-1, а нині тест пілот Pirelli Хайме Альгерсуарі розповів про деякі нюанси та сюрпризи, з якими можуть зіткнутися пілоти під час гонки в Китаї.

"Основне навантаження на трасі Шанхайського автодрому доводиться не на двигун, як багато хто напевно вважає, а на шини, - повідомив Альгерсуарі. - У порівнянні з минулими перегонами в Австралії та Малайзії, навантаження на шини буде в рази більшою. У Китаї правити балом буде те , наскільки добре команди зможуть впоратися із зносом гуми і наскільки грамотно зможуть побудувати свою стратегію. Минулий рік став підтвердженням моїх слів, так як досить згадати яскраву перемогу Хемільтона, який зробив на один піт-стоп більше, ніж лідер гонки Феттель.

Новачкам, та й професіоналам на цій трасі варто приділити особливу увагу двом місцям, де на кожного може чекати сюрприз, як приємний так і не дуже. Звичапйно я скажу про перший поворот, де гума отримує колосальне навантаження, а від траєкторії залежатиме підсумковий результат швидкого кола у кваліфікації. У цьому повороті можна багато виграти, пройшовши його бездоганно, або втратити, якщо припуститися лише однієї помилки. Далі я хочу виділити своєрідний правий 13-й поворот, який перетікає у довгу пряму. Цей поворот видається дуже каверзним, тому що якщо проходити його максимально до апексу, можна втратити зчеплення з трасою у задній частині боліда, якщо проходити дуже близько до лівої частини траси, можна втратити кілька десятих, тут важливо знайти свій ритм і можливості зчеплення з асфальтом, так як цей поворот є ключовим перед зоною DRS ".

теги  Pirelli, Хайме Альгерсуарі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини