Хайме Альгерсуарі і Лукас ді Грассі - тест-пілоти Pirelli

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:40, 30/03/2012 ,

1695_index.jpg (7.96 Kb)Шинна італійська компанія Pirelli, яка зайняла монополію на постачання гуми у чемпіонат Формули-1 оголосила про те, що тепер у них цілих два тест-пілота - Хайме Альгерсуарі і Лукас ді Грассі.

"Ми задоволені тим, що змогли роздобути для тестів своєї продукції болід команди Renault R30, - прокоментував новину керівник автоспортивного напрямку Pirelli Пол Хембері -. Тривалий час ми підбирали для себе тест-пілотів, так як нам потрібні не просто гарні пілоти, а одні з найкращих. Основний вибір припав на Лукаса ді Грассі і Хайме Альгерсуарі, багато засідань ми сперечалися про те, кого ж взяти, тому що обидва пілоти талановиті, а різний підхід до пілотування боліда забезпечує дещо відмінні результати у роботі з гумою. В результаті, ми вирішили підписати контракт одразу з двома пілотами, таким чином, убивши одним пострілом двох зайців: отримавши різнобічні результати при аналізі роботи своєї продукції і підвищивши ККД, маючи можливість по черзі випускати Хайме і Лукаса на довгі сесії.

У нас насичена тестова програма, розрахована на перевірку зносу гуми на різних трасах з різноманітним рівнем абразивності асфальту - Монца, Херес, Спа-Франкоршам, Барселона. Крім перевірок і доопрацювань шин на цей сезон, ми вже почнемо готуватися до наступного сезону, до якого перед нами вже висунуті певні вимоги і пропозиції ".

теги  Хайме Альгерсуарі, Лукас ді Грассі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини