Хайме Альгерсуарі: Джанотті був моїм другом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:47, 10/01/2012 ,

5b58276b171b8e72bc840d607590-grande.jpg (21.14 Kb)Екс-пілот команди Toro Rosso Хайме Альгерсуарі сказав, що він постарається відкласти усі справи і прилетіти до Італії, де проведе в останню путь свого друга, фізіотерапевта команди Toro Rosso Раньєро Джанотті. Нагадаємо, що італійський тренер раптово помер учора під час занять на велотренажері.

"Якщо мені ніщо не завадить, то завтра я прибуду до Італії, де разом з родиною Раньєро проведу його в останню путь, - сказав Хайме. - Мені дуже шкода, що Джанотті так несподівано пішов від нас. Ця новина приголомшила мене, оскільки ми були хорошими друзями, стали майже рідними. Він завжди підтримував мене і ще з часу мого дебюту допомагав мені відмінними порадами. Ми часто гостювали один в одного, і був період, коли ми взагалі знімали разом квартиру.

Кращого ніж він, фахівця у своїй справі я не знав за все своє життя. Останнє що він мені сказав, це були слова підтримки після мого звільнення з команди - "Не хвилюйся, Хайме, ти ще молодий і талановитий, твоя кар'єра тільки почалася".

теги  Хайме Альгерсуарі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини