Хайдфельд: пощастило, що не постраждав при зіткненні з Буемі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:03, 28/07/2011 ,

heidfeld-buemi.jpg (18.19 Kb)
З 13 завойованих за кар'єру подіумів два Нік Хайдфельд здобув на Хунгарорінгу: у 2006 і 2007 роках він завершував угорський Гран-При третім. Про те, чого німець чекає від перегонів у цьому році, він розповів прес-службі команди.

"Зрозуміло, що до початку перегонів я розраховував на зовсім інший результат, хотів заробити кілька очок, - сказав Нік. - Але вже на першому колі ми з Полом ді Реста зіткнулися - я заблокував колеса на гальмуванні і не зміг уникнути контакту. Це відкинуло мене у самий кінець перегонів, звідки я почав досить швидко пробиватися наверх. У цій фазі мені вдавалося підтримувати високий темп, хоча було зрозуміло, що перегони навряд чи виявляться простими.

Я піднявся до 16-ї позиції і знав, що їду досить швидко - але у Ф-1 ніколи не знаєш, що станеться далі. Попереду був Себастьєн Буемі: коли ми наближалися до «Еске», він зайняв ліву сторону траси, перебуваючи на ідеальній траєкторії. Я змістився праворуч, щоб обігнати його, але в цей момент він теж звернув праворуч, виштовхнувши мене на траву. На жаль, машина підстрибнула і зачепила інформаційний знак. Мені пощастило, я не постраждав, але дуже прикро, що перегони, у яких я багато на що розраховував, закінчилися подібним чином.

теги  Нік Хайдфельд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини