Гран-Прі Великобританії. Williams після перегонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:19, 10/07/2011 ,

williams-f1-1365865c.jpg (20.81 Kb)
Рубенс Баррікелло сьогодні провалив старт і на перше коло виїхав лише 19-м, проте зміг не тільки відігратися, а й фінішувати попереду свого напарника, який стартував 7-м. 13-е і 14-е місця - результат Williams, який наступного року отримуватиме мотори Renault.


“ Сьогодні був поганий старт, я програв позиції — поділився враженнями Рубенс Баррікелло (13-й). - Дивно, але машина була погано керованою на мокрій трасі, і мені доводилося боротися, щоб утримати її на трасі. Було складно не відстати від тих, хто попереду нас. Ми сподівалися на кращий результат на нашому домашньому Гран-Прі”.

“Сьогодні були складні перегони з невеликим дощем незадовго до початку, - сказав Пастор Мальдонадо (14-й). - Наші налаштування були орієнтовані на сухі перегони, тому нам на початку довелося складно. До кінця перегонів робота пішла краще, але на той момент було вже надто пізно. На жаль, це не кращий наш вік-енд”.

“ Сьогодні наш темп на проміжній гумі був недостатньо гарний, - зауважив Сем Майкл, технічний директор. - У порівнянні з деякими пілотами з першої десятки, ми на сліках їхали непогано, однак дуже багато часу втратили на перших колах. Ми використовували різні стратегії для двох болідів, щоб щось зробити, але нічого не вийшло. У Пастора було невелике пошкодження переднього крила і він фінішував лише 14-м, попереду нього Рубенс.

теги  Williams, Рубенс Баррікелло, Сем Майкл, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини