Гран-Прі Великобританії. Sauber після перегонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:29, 12/07/2011 ,

sam28.jpg (61.44 Kb)
У Камуї Кобаяші сьогодні перегони видалися багаті на події. Спочатку у нього врізався Міхаель Шумахер і японця розвернуло на трасі, потім на піт-лейні, ухиляючись від Williams, він зніс обладнання Force India, а в результаті не витримав мотор і Кобаяші зійшов. Це перший сход Sauber через технічні проблеми. Серхіо Перес провів відмінні перегони, фінішуючи сьомим.

“Сьогодні були хороші перегони і хороший результат для команди, зазначив Серхіо Перес (7-й). - На початку умови були складними, але нам вдалося уникнути неприємностей. Стратегія виявилася дуже хорошою, а піт-стопи проведені прекрасно. На жаль, мені так і не вдалося обігнати Ніко Росберга. Я був близький до нього, але він виявився занадто швидким на прямих. Я задоволений тим, що важкі часи здається пройшли для мене. Після аварії був потрібен якийсь час для відновлення і повернення у ритм сезону. Цей імпульс знайти вдалося. Через пару тижнів я буду ще сильнішим”.

“Я дуже засмучений сходом, тому що моя робота у цей вік-енд була дуже гарною, - прокоментував свою ситуацію у перегонах Камуї Кобаяші (схід). - У сьогоднішніх перегонах мені не пощастило. Нічого не можу сказати про зіткнення з Міхаелем Шумахером. Ми навіть не боролися, він помилився і врізався у мене. З того моменту я їхав на пошкодженому боліді. Потім була невдача на піт-стопі, мені призначили штраф, а потім я взагалі змушений був зійти. Мені по радіо повідомили, що у мене витік і я зупинився”.

теги  Гран-Прі Великобритані, Серхіо Перес, Sauber, Камуі Кобаяші


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини