Гран-Прі Великобританії. Marussia Virgin після перегонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:05, 12/07/2011 ,

marussia-mvr-o2-1.jpg (22.89 Kb)
Подвійний фініш болідів Marussia Virgin на Гран-Прі Великобританії став шостим у цьому сезоні. І це на тлі подвійного сходу пілотів Team Lotus. Команда змогла порадувати своїх уболівальників хорошим виступом.

“ Для нас сьогодні були хороші перегони і хороший результат для всієї команди у її домашньому Гран-Прі, - зазначив Тімо Глок (16-й). - У мене був хороший старт і непогані перші кола. Перші два швидкісних повороти, тут був хаос на першому колі, але коли все заспокоїлося, я опинився попереду Ярно, і міг підтримувати непоганий темп. Після того, як він зійшов, мені практично не було чого робити. Я лише був зосереджений на тому, щоб доїхати до фінішу. Я задоволений результатом, і з оптимізмом чекаю своїх домашніх перегонів через два тижні у Німеччині”.

“На початку було дуже складно, коли траса була мокрою, я втратив на ній деякий час, - поділився враженнями Жером Д'Амброзіо (17-й). - Але другий відрізок пройшов вже добре. У мене була боротьба з Тоніо, я зміг його випередити. Останній відрізок видався складним, у мене не було зчеплення на передніх колесах, було серйозне зношення і я не міг атакувати як зазвичай. Я лише ставив перед собою завдання дістатися до фінішу. І дуже хвилювався, що доведеться робити ще один піт-стоп, але все обійшлося.

теги  Marussia Virgin


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини