Гран-Прі Великобританії. HRT після перегонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:54, 12/07/2011 ,

red-bull-danieel-rikkiardo-helmut-marko-1-11290.jpg (15.24 Kb)
Дебют Даніеля Ріккіардо у Формулі-1 виявився вдалим. Дістатися до фінішу молодий австралієць зміг. І навіть за рахунок сходів інших пілотів закінчити перегони не 24-м, а вище, хоч і останнім з тих, хто фінішував, замкнувши другу десятку.

“Сьогодні були складні перегони, але ми ще з п'ятниці знали, що проблем буде багато, - поділився своїми думками Вітантоніо Ліуцці (18-й). - Все ускладнювалося вибором шин, який був нелегким. Ми стартували на проміжній гумі, тому що траса була мокрою на початку, але це зробило все дуже цікавим. У нас був хороший старт і хороший темп, ми боролися з нашими основними суперниками, однак розуміли, що в цих перегонах нам може не вистачити темпу, щоб їх випередити. Але ми боролися до останнього кола і тепер треба працювати щосили, щоб якомога краще підготуватися до перегонів у Німеччині”.

“Я радий, що зміг закінчити перегони і побачити картатий прапор, - сказав Даніель Ріккіардо (19-й). - Добре було проїхати стільки кіл, це великий досвід для мене. Мені треба багато чому вчитися: розуміти шини, проводити піт-стопи, розробляти стратегію - все це поки складно, але я раніше нічим подібним не займався, тому у цьому плані я зробив крок вперед. Я відстав сьогодні від суперників, але це тому що я тільки вчуся. І поступово я буду нарощувати швидкість. Мені треба краще ще розібратися з синіми прапорами, це нелегко. Я радий результату. У середу я прийшов у Формулу-1, зустрівся з командою, оглянув нове робоче місце. Я не чекав легкого життя, але закінчити перегони - це хороший результат для мене. Моя мета на наступні перегони - це продовжувати навчання, стати ближчим до Тоніо у кваліфікації, спробувати наздогнати його під час перегонів. Це хороша мета”.

теги  Гран-Прі Великобританії, HRT


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини