Гран-Прі Канади. Онлайн трансляція усіх заїздів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:13, 10/06/2011 ,

4167_2.jpg (167. Kb)У ці вихідні королівські перегони перенесуться в Монреаль на один з найцікавіших етапів чемпіонату світу Формули-1.

Поточний сезон дуже цікавий з впровадженням і застосуванням відразу декількох технологій, а зокрема DRS і KERS. Саме вони нададуть Гран-Прі Канади особливої атмосфери з масою ризикованих і небезпечних обгонів, які в теж час для деяких будуть занадто прості.

На автодромі Шахраюючи Вільнева Шумахер залишив свій величезний відбиток, вигравши тут цілих сім фінальних перегонів. При цьому він з 2002 по 2004 рік був найсильнішим на цій трасі. Проте Гран-Прі минулого сезону виграв Люїс Хемілтон який і на цих вихідних матиме непогані шанси, обліком того, що він в особистому заліку повинен утримувати другий рядок і якомога більше по можливості відриватися від Марка Веббера. Не забуватимемо і про Себастьяня Феттеля який в нинішньому чемпіонаті є лідером поза конкуренцією.

Командам і інженерам доведеться добре потрудиться у вільних заїздах. Адже їм потрібно шукати баланс між швидкісною прямою і затяжними поворотами. Команди можуть вибрати агресивнішу тактику адже буде багато можливостей для обгонів. Також командам пригодиться уміння швидко і правильно міняти первинний план, це допоможе їм перехопити ініціативу і добитися успіху.

5536_canada.gif (18.51 Kb)

День гонки: 12 червня 2011
Траса: Траса ім. Жіля Вільньова (Gilles Villeneuve Circuit)
Країна: Канада
Місце розташування: Монреаль
Дата створення: 1978
Перший Гран-Прі: 1978
Проведено Гран-Прі: 30
Довжина траси: 305,270 км
Кількість кіл: 70
Офіційний сайт: www.canada-grand-prix.com

В минулому році гонка пройшла під палючими променями сонця, що спровокувало підвищений знос гуми. В цьому році погода може порадувати прихильників Формулі-1 дощовим Гран-Прі Канади.

За прогнозами у вихідні на трасі імені Жіля Вільнева буде тепло - 30 ° C, а й одночасно вологою. Опади очікуються як в день перегонів, так і під час кваліфікації.

Трансляція (час Київський)

П'ятниця 10 червня

17:00: Перша вільна практика
21:00: Друга вільна практика

Субота 11 червня

17:00: Третя вільна практика
20:00: Кваліфікація

Неділя 12 червня

20:00: Гонка
22:00: ФІА після гоночна прес-конференція

Подивитися Гран-Прі Канади онлайн в інтернеті можна тут:

теги  Гран-Прі Канади

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини