Force India - подвійний схід

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:48, 13/06/2011 ,

88.jpg (42. Kb)
Команда Force India була вкрай розчарована результатом гонку у Монреалі – подвійних схід з дистанції і розвіяна легенда, що команда добре виступає на трасах з низькою притискною силою.

"Погодні умови були дуже складними, - сказав після гонки Пол ді Реста. – На трасі буквально текли річки, і було слизько навіть для людей. Після рестарту я добре почав, поки не втратив переднє крило зіткнувшись з Ніком Хайдфельдом у шпильці. Потім на мене наклали штраф, і я був здивований цим рішенням. Після цього я повернувся за Рубенсом Баррікелло, якого намагався атакувати. На жаль, я атакував дуже сильно і не помітив уламків, які прокололи шину. Тому я змушений був зійти. Це прикро, оскільки сьогодні у нас був непоганий болід і ми могли завоювати очки".

"На початку гонки видимість була практично нульовою, як і зчеплення з трасою, - додав Адріан Сутіль. – У мене виникли проблеми з дощовими шинами, тому я перейшов на проміжні. Вони були дуже гарні кілька кіл, поки дощ не посилився. Після рестарту у мене був непоганий темп, поки я не дістався до Ніко Росберга. Машини переді мною сповільнилися у шикані, а я зробити цього не зміг і пошкодив переднє крило. Але я не втратив багато часу, машина слухалася. Потім був штраф, і я вирішив, що може бути варто перейти на сліки. Це рішення, як виявилося, було прийнято дещо зарано. Я почав ковзати і врізався у стіну".

теги  Force India, Адріан Сутіль, Пол ді Реста


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини