Гран При Індії: Очікується високий попит на квитки

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:14, 19/06/2011 ,

46016formula1granpriindiiosteregajtespoddelok.jpg (32.37 Kb)
Великі спортивні події, що проходили в Індії останнім часом, були пов'язані з певними труднощами, пов'язаними з тим, що торгівля квитками була організована вкрай погано. У результаті змагання Ігор Співдружності часто проходили при порожніх трибунах, а під час Кубка світу з крикету попит на квитки був такий, що інтернет-сайт, що торгував квитками он-лайн, впав. Все закінчилося тим, що поліція, озброєна кийками, розганяла демонстрації розгніваних вболівальників.

Однак Ашиш Хемраяні, глава компанії Bigtree Entertainment, офіційний партнер Гран-При Індії, запевнив агентство Reuters, що процес продажу квитків на гонку буде організовано правильно.

“У нас таких проблем не буває, - сказав Хемраяні. - Сильні сторони нашої компанії - у відмінно налагодженій роботі з клієнтами, відбудованої системі і серйозній увазі до технології.

Технологія - найважливіший елемент. Якщо ви знаєте, що відвідуваність сайту буде на такому високому рівні, ви повинні навчитися з нею справлятися. Ми гарантуємо, що подібних проблем не буде”.

За його словами, продаж квитків, що дають право на відвідування всіх трьох днів уїк-енду, почнуться в наступному місяці за розпорядженням організаторів перегонів. Вартість квитків - від 3 до 50 тисяч рупій (від $ 67 до $ 1112).

Оскільки у складі HRT виступає індійський гонщик Нараїн Картікеян, а команда Force India виступає під індійської ліцензією, Хамраяні розраховує, що всі квитки будуть продані.

“Вперше Гран-При проводитиметься в нашій країні, - сказав він. - У пресі багато про це пишуть. Ціни на квитки дуже привабливі, що гарантує великий попит. Звичайно, цьому сприяє і те, що у Формулі-1 є індійський пілот і індійська команда”.

теги  Гран-Прі Індії, Ашиш Хемраяні


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини