Гран-Прі Європи: Прес-конференція

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:40, 25/06/2011 ,

webber-alonso-facepalm-pc-spa11.jpg (20.64 Kb)
Учасники: Хайме Альгерсуарі (Toro Rosso), Фернандо Алонсо (Ferrari), Камуї Кобаяші (Sauber), Вітантоніо Ліуцці (HRT) і Марк Веббер (Red Bull Racing).


Питання: Хайме, в Канаді, стартувавши з піт-лейну, Ви завершили гонку на восьмому місці. Мабуть, Ви задоволені подібним результатом заїзду?
Хайме Альгерсуарі: Так, непогані перегони. Ми зробили вірний вибір, змінивши налаштування відповідно до умов недільного Гран-Прі. Команда знала, що дощ неминучий і що можливість дістатися до фінішу, а тим більше набрати очки в таких складних умовах, при старті з піт-лейну, буде важким завданням, однак корективи, внесені в установки машини, себе повністю виправдали. Під час гонки я набагато краще відчував машину, ніж, наприклад, в п'ятницю або навіть у кваліфікації, плюс ми з командою відмінно впоралися з вибором стратегії по ходу заїзду, так що я дуже задоволений результатом.

Питання: У минулому році Ви фінішували у Валенсії тринадцятим. Що Ви думаєте про майбутні перегони?
Хайме Альгерсуарі: Ви в курсі, що ми підготували кілька новинок для цього Гран-Прі. Завдяки їм я став трохи краще розуміти роботу гуми, поведінку машини і як правильно підбирати для неї налаштування. Будемо сподіватися, що всі новинки, які підготували інженери до майбутнього уїк-енду, спрацюють і нам вдасться трохи додати у швидкості, щоб знову опинитися в очковій зоні на фініші. Безумовно, це основне завдання для команди.

Питання: Майже кожної п'ятниці під час перегонів ми бачимо за кермом однієї з бойових машин третього пілота команди Даніеля Ріккардо. Наскільки серйозну загрозу Ви вбачаєте в його особі? Немає відчуття, що він готується зайняти Ваше місце у випадку, якщо щось буде складатися не на вашу користь?
Хайме Альгерсуарі: Ні, думаю, це в якійсь мірі навіть цікаво, оскільки він випробовує на собі різні варіанти налаштувань машини, до якої сам я цього року ніяк не можу знайти підходу і не до кінця розумію, як змусити її їхати швидше. Я як і раніше вникаю в нюанси її налаштування, в роботу шин Pirelli та інші фактори. Так що, це цікаво з точки зору того, що Даніель так само бере участь у вдосконаленні існуючого боліда. Це помітно полегшує роботу, прискорюючи процес модернізації. Я ж до цих пір не зовсім задоволений тим, як йдуть справи. Гонка в Канаді була дуже важлива для нас і там ми змогли докласти необхідних зусиль для того, щоб виступити максимально успішно. Будемо намагатися робити це й надалі.

Питання: Вітантоніо, відмінний результат у Монреалі - тринадцяте місце. Звучить не настільки фантастично, проте, для HRT - це велике досягнення ...
Вітантоніо Ліуцці: Однозначно. Ми націлювалися на високий результат, однак розуміли, що якщо пе6регони проходитимуть у звичайному ритмі, за сухих умов, досягти його буде практично неможливо, але під дощем команда спрацювала просто чудово. Ми повинні використовувати будь-які хаотичні ситуації, подібні до Гран-Прі Канади, на свою користь, оптимальним чином реалізуючи всі можливості та ресурси для досягнення результату.

Тринадцяте місце - кращий результат для Hispania, який допоміг команді на половину виконати поставлене на сезон завдання, а саме зробити крок вперед у заліку Кубка Конструкторів. Ми не зупиняємося на досягнутому, ми продовжуємо атакувати, та привозити новинки на кожну гонку. У Монреалі вони спрацювали чудово, дозволивши навіть посуху випередити Marussia Virgin у кваліфікації, ну а під час перегонів успішному результату посприяли божевільні дощові умови. Варто відзначити, що команда чудово впоралася з піт-стопами, вибором стратегії та іншими нюансами Гран-Прі, так що, думаю, абсолютно всі залишилися задоволені досягнутим результатом.

Питання: Marussia Virgin є основним конкурентом HRT? Навряд чи у Вас є можливість заглядати трохи далі, у бік Team Lotus?
Вітантоніо Ліуцці: Основна мета для команди, і ми не раз заявляли про це, постаратися випередити як Virgin, так і Team Lotus. Ми знаємо, що зробити це буде нелегко, але саме таку мету керівництво Hispania поставило перед своїми співробітниками на початку сезону. Lotus трохи випереджає нас в частині швидкості на дистанції одного кола в сухих умовах, але наша програма модернізації розрахована на весь чемпіонат і вже зовсім скоро на нашому боліді з'явиться ряд цікавих новинок. Ми працюємо вдень і вночі, але бути аутсайдером нелегко, тим не менш, команда не здається і продовжує боротися з конкурентами.

Питання: І вона привезла сюди якісь новинки?
Вітантоніо Ліуцці: Так, інженери внесли певні зміни в механічну частину машини, основній же пакет оновлень очікується в Сільверстоуні.

Питання: Камуї, рік тому, стартувавши тут з вісімнадцятого позиції, Вам вдалося завершити гонку на сьомому місці. Це типовий стиль пілотування Камуї?
Камуї Кобаяші: Думаю, що це ще одна (далі нерозбірливо) гонка, в якій на перший план вийде вибір стратегії і знос гуми, хоча цього року з гумою Pirelli ситуація буде дещо відмінною. Торік я старався з усіх сил, проте припустився помилки у кваліфікації. На цей раз в суботу спробую виступити якнайкраще, однак після цього ще доведеться поламати голову над вибором оптимальної тактики на перегони.

Питання: Для Вас результат у кваліфікації є пріоритетним, чи не так? Ми регулярно бачимо, як в гонках Ви боретеся з усіх сил, і якби стартували з більш високої позиції, вести цю боротьбу Вам було б набагато легше ...
Камуї Кобаяші: Думаю, так. У кваліфікації ми завжди намагаємося викластися по максимуму. Але цього року з шинами Pirelli набагато важливіше підтримувати стабільний темп на дистанції Гран-Прі, тому команда в більшій мірі зосереджена на перегонах, ніж на кваліфікації.

Питання: В цьому році Вам вдавалося набирати очки практично в кожній гонці. На якій позиції Ви розраховуєте опинитися за підсумками майбутнього заїзду? Яка мета?
Камуї Кобаяші: Не знаю. Я завжди націлений на те, щоб заробити якомога більше очок і поки нам вдавалося досягти цього в усіх перегонах, за винятком Мельбурна. Думаю, команда може бути задоволена виконаною роботою, яка була досить ефективною, щоб додати впевненості в тому, що ми будемо продовжувати поповнювати загальну скарбничку до самого кінця сезону.

Питання: Думаєте, зможете ...
Камуї Кобаяші: Я намагаюся, навіть дуже.

Питання: Навіть дуже?
Камуї Кобаяші: Я мав на увазі, подивимося, чи вдасться нам знову набирати очки, як ми робимо це зараз. Будь-якого місця в першій десятці буде цілком достатньо.

Питання: Фернандо, на початку цього тижня Ви говорили про важливість етапу у Валенсії особисто для себе. Для Вас важлива сама гонка чи місце її проведення?
Фернандо Алонсо: В якому сенсі?

Питання: Тут Ви підписали свій контракт з Ferrari, тут же вперше з'явилися в командних кольорах Скудерії в рамках показових виступів ...
Фернандо Алонсо: Так, Валенсія завжди була відмінним місцем для початку чогось нового у Формулі-1, з особистого можу відзначити сезони-2005 і 2006, що склалися для мене вкрай успішно. Саме тут, взимку 2010-го, я вперше з'явився на публіці в кольорах Ferrari. У 2007-му, так само на міських вулицях Валенсії, дебютував за кермом McLaren, так що з цим містом пов'язано чимало приємних спогадів. Варто згадати і про те, що під час перебування у Формулі Nissan і F3000, я пілотував за команду що базувалась у Валенсії, тому в мене досить тісні стосунки з цим містом.

Питання: Однак на місцевій міській трасі в рамках Гран-Прі Європи Ви виступали не завжди успішно. Кращий результат - шосте місце в 2009-му ...
Фернандо Алонсо: Так, у 2008-му вже на першому колі я зіткнувся з Казукі Накаджімою. У 2009-му фінішував шостим, а в 2010-му каменем спотикання стала машина безпеки, а точніше лінія її перетину на трасі.

Питання: Значить траса "винна" Вам більш високий результат?
Фернандо Алонсо: Ні. Зрозуміло, необхідно бути досить конкурентоспроможним і удачливим, а в моменти появи на трасі машини безпеки опинитися в потрібний час у потрібному місці. Як показав Гран-Прі Канади з дощем і червоними прапорами, по ходу таких божевільних перегонів потрібно трохи везіння, якого минулого року нам якраз і не вистачило. Сподіваюся, цього разу ми зможемо втрутитися в боротьбу за високі позиції. Дуже важливо зійти на подіум у Валенсії, важливо як для команди, так і для мене особисто, тому в майбутню неділю постараємося порадувати своїх вболівальників гарним результатом.

У минулі роки ця траса не відрізнялася великою кількістю глядачів на трибунах, проте організатори виконали величезну роботу із залучення максимальної кількості фанатів у майбутній уїк-енд, а це означає, що нам потрібно подарувати публіці цікаву гонку, від якої вони отримають справжню насолоду.

Питання: Чи відчуваєте, що при невеликому везінні, Ferrari зможе домогтися перемоги?
Фернандо Алонсо: На даний момент виграти Гран-Прі нам буде дуже важко. Без сумніву, в Монако та Канаді в нас була чудова можливість зійти на верхню сходинку п'єдесталу. Це факт, а не мрія. Ми були дуже і дуже близькі до цього. У Монреалі я стартував з першого ряду, а в Монако і зовсім виявився в десяти сантиметрах від перемоги, фінішувавши другим, так що позитивна динаміка присутня. Нам вдалося значно додати в швидкості, і тепер ми виглядаємо помітно більш конкурентоспроможним.

Характеристики треку у Валенсії чимось схожі з Канадою та Монако, тому, можливо, саме тут нам випаде ще одна можливість виграти, проте не варто забувати, що часом ми поступаємося лідеру близько секунди у кваліфікації, а при такому розкладі дуже важко розраховувати на перемогу .

Питання: Марк, два тижні тому Ви були не в захваті від минулого Гран-Прі Канади. Тепер, після перегляду гонки в запису, якщо, звичайно, це мало місце бути, ви вважаєте, що вона вийшла цікавою?
Марк Уеббер: Так, відмінний заїзд. Чесно кажучи, особисто я її не переглядав її повністю, але, вважаю, що змішані погодні умови завжди призводять до того, що глядачі стають свідками захоплюючих гонок. Ми чудово це знаємо. Пілотам легко припуститися помилки, керівництву команд прорахуватися з правильною тактикою і моментом заїзду в бокси. Думаю, ніхто не очікував побачити в підсумку з головним трофеєм у руках Дженсона Баттона. Він проїхав просто бездоганно, а з боку було вкрай незвично спостерігати ситуацію, при якій розподіл позицій на подіумі був під питанням навіть за три кола до фінішу.

Питання: З приводу майбутнього етапу. У минулому році Ви стартували тут з першого ряду, а потім трапилася аварія, про яку, впевнений, Ви вважаєте за краще не згадувати, чи не так?
Марк Уеббер: Так, неприємна ситуація, однак наступний уїк-енд я провів тоді дуже непогано, так що ... З моменту тієї аварії пройшло вже чимало перегонів, і я з нетерпінням чекаю завтрашнього дня і можливості знову повернутися на цю трасу.

Питання: Формулу-1 чекають певні поправки до регламенту. Наскільки серйозно, по-вашому, вони вплинуть на конкурентоспроможність Red Bull Racing.
Марк Уеббер: Не думаю, що вони посприяють збільшенню у швидкості, проте всі будуть знаходитися в одному човні. Доведеться знову адаптуватися до нових умов, але Red Bull не звикати до змін у регламенті. Всім командам доведеться пристосовуватися, а яка з них зробить це краще за інших, покаже час. Не думаю, що зміни призведуть до корінних змін у розстановці сил у паддоку. Швидше за все, всі будуть знаходитися в прийнятній формі. McLaren і Ferrari дуже швидкі і ми прекрасно це знаємо. Ми теж не з повільних команд, і навряд чи зміни в регламенті перевернуть чемпіонат з ніг на голову.

Питання: З приводу DRS (система зниження притискної сили - кероване заднє антикрило) і KERS (система рекуперації кінетичної енергії). По-вашому, ці системи відіграють свою роль при обгонах на даній трасі?
Марк Уеббер: У цьому відношенні, трек у Валенсії досить чутливий до обох систем і швидше за все ефект від їх використання тут буде помітний набагато сильніше, ніж де-інде. Так, важливо ще змусити їх правильно працювати, але в майбутній уїк-енд буде відразу дві зони активації DRS. Подивимося, як підуть справи на першій з них, але в цілому, в пергонах складнощів бути не повинно.

теги  Гран-Прі Європи


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини