Горнер спростовує чутки стосовно Веббера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:34, 02/08/2011 ,

horner-webber-ritiro-dubbi.jpg (182.61 Kb)

Керівник Red Bull Крістіан Горнер спростував слова Гельмута Марко про те, що Марк Веббер може завершити кар'єру наступного року, й оцінив шанси Данієля Рікк'ярдо на потрапляння до австрійської стайні.

Крістіан Горнер: "Гадаю, сенс слів було спотворено перекладом. Ми з Марком ведемо перемовини щодо продовження угоди, я очікую, що він залишиться з нами наступного сезону. Він досить популярний член команди. Не відкидаю й такого варіанту, що він проведе з нами ще два, три, чотири роки, все залежатиме від нього. Він дуже конкурентоспроможний та голодний до перемог. Ми вирішили, що наприкінці літа сядемо й усе обговоримо. В нас чудові стосунки з Марком. І переговори з ним будуть чесними та відвертими. Обидві сторони мають намір продовжувати співпрацю. В наступні кілька тижнів ми постараємося сісти й поговорити про наступний сезон.

Що стосується Рікк'ярдо, він поки розвивається. Йому дали можливість показати себе в гонці, він цікавий і талановитий пілот. Проте він лише починає пристосовуватися до Формули-1. Він отримав можливість виступати за HRT, але оцінити його рівень важко, оскільки він бореться тільки з напарником. Це чудова можливість для нього, з якої, маю надію, він витисне максимум можливого".

теги  Red Bull, Крістіан Горнер, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини