Головний конструктор Red Bull - про RB7

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:37, 17/06/2011 ,

f1testingdayone96qobfdkbf-l.jpg (56.43 Kb)
Головний конструктор Red Bull Роб Маршалл розповів, що регламент нинішнього сезону спростив процес проектування болідів, пояснив причини проблем австрійської стайні з KERS, висловив свою думку щодо заборони видувних дифузорів і заявив, що радий, що на даний час у Формулі-1 немає тестів по ходу сезону.

"Впровадження нових шин спростило процес проектування боліда. Однією з головних змінних при конструюванні машини є те, де ви розташуєте центр ваги, - пояснив Роб Маршалл в інтервью The Sun. - Якщо зробити це неправильно, подальший процес розподілу ваги буде дуже важким. За новими правилами ефективний розподіл ваги визначено. Безсумнівно, нам стало простіше.

Причиною наших проблеми з KERS, є поєднання двох чинників: того, що ми вирішили виконати дуже великий обсяг робіт за надто малий проміжок часу, а також способу компонування машини. Говорячи це, я все одно впевнений, що ми все зробили правильно. Як тільки ми змусимо систему працювати, будемо щасливі, що зробили правильний вибір. Ми не допустили помилок".

"Що стосується того, як заборона видувних дифузорів відіб'ється на командах, то все залежить від того, яке саме визначення в підсумку ФІА дасть назві "видувний дифузор", - додав він. - Крім того, ступінь впливу цієї заборони буде залежати від того, наскільки ефективно кожна команда використовує цю технологію.

Деякі стайні дуже інтенсивно експлуатують цю систему, а деякі не використовують її зовсім. Тому хтось постраждає більше, ніж інші. Я дуже радий, що зараз немає тестів по ходу сезону. Однією з сильних якостей Red Bull - є те, як ми відреагували на відсутність випробувань по ходу сезону. Рішення повернути їх буде означати великі витрати і створення нової інфраструктури. І я не думаю, що воно буде того коштувати".

теги  Роб Маршалл, Red Bull, ФІА, KERS

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини