Головний конструктор Ferrari: зосередимося на сезоні-2012, якщо не зможемо покращити ситуацію

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:20, 22/06/2011 ,

shefdizajner-ferrari-nikolas-tombasis-ne-pokinet-skuderiyu.jpg (33.97 Kb)
Ferrari припинить боротьбу за перемогу в чемпіонаті, якщо за наступні чотири гонки не зможе покращити ситуацію.


"Ми досягли значного прогресу за останні кілька місяців, і думаю, останні гонки показали, що позитивна тенденція продовжується, - сказав головний конструктор команди Ніколас Томбасіс. - Результати наступних гонок будуть визначати майбутнє боротьби за перемогу в чемпіонаті, незважаючи на відставання в загальному заліку".

На думку Томбасіса, сьогодні F150 ° Italia дозволяє досягати кращих результатів, ніж на початку сезону і у Валенсії пілоти зможуть позмагатися за велику кількість очок.

"У Монако та Канаді ми змогли кинути виклик суперникам і поборотися за перемогу, але кінцевий результат виявився не таким, на який ми розраховували, - продовжив Ніколас. - Машина виявилася конкурентоспроможною завдяки двом факторам: по-перше, їй відповідали характеристики цих трас, а по-друге, оновлення принесли результати. Сподіваюся, у Валенсії ця тенденція продовжиться: іспанська траса схожа на автодроми в Монако і Монреалі. У неї багато спільного з трасою імені Жиля Вільнева: вона включає довгі прямі, жорсткі точки гальмування, середньошвидкісні повороти".

Ніколас додав, що команда постарається підготувати до перегонів нову задню підвіску, яку Фернандо Алонсо тестував під час п'ятничних вільних заїздів перед Гран-Прі Канади.

"Результати тестів були задовільними, - продовжив Томбасіс. - Як і більшість команд, ми ще не звикли до поведінки гуми; нова підвіска повинна краще адаптувати болід до шин Pirelli. Під час випробувань в Канаді ми повинні були перевірити результати роботи на симуляторі, і ми залишились задоволені своєю роботою ".

Команда планує представити пакет оновлень, який дозволить їй вирішити проблеми з аеродинамікою машини.

"Ми готуємо велику кількість новинок до Гран-Прі Великобританії: вони дозволять поліпшити потенціал боліда і підвищити його конкурентоспроможність, - сказав Ніколас. - Я думаю, що завдяки оновленням ми зможемо поборотися за перемогу".

теги  Ніколас Томбасіс, Ferrari


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини