Глок: у наступному сезоні ми хочемо боротися з командами середини пелотона

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:07, 01/10/2011 ,

timoglockvv.jpg (14.65 Kb)У Сінгапурі пілоти Marussia Virgin поступалися більше секунди своїм прямим конкурентам з Team Lotus і 8 секунд на колі лідерам - це найгірший результат команди у сезоні. Тімо Глок пояснює відставання великими втратами часу при проходженні поворотів.

"На жаль, на сінгапурській трасі багато поворотів, через які накопичується відставання, - пояснив Тімо в інтерв'ю німецькому журналу Auto Motor und Sport. - Але поки що рано робити остаточні висновки, треба зрозуміти, як машина буде поводитись на інших трасах.

Команда повинна прогресувати. Team Lotus випереджала нас протягом усього сезону, але орієнтуватися треба не на неї. У наступному сезоні ми хочемо боротися з командами середини пелотона".

У Marussia Virgin вже працюють над досягненням цієї мети, зокрема, одним з важливих кроків стало запрошення такого досвідченого фахівця, як Пет Сімондс. Його вплив був помітний вже у Сінгапурі, коли команда вперше використовувала домкрати з титану і лазерну технологію для розташування машини на піт-стопі.

"Пет справляє дуже гарне враження, - сказав Глок про колишнього технічного директора Renault F1. - У нього величезний досвід, адже він вже вигравав чемпіонати разом з Benetton і Renault. Пет знає, про що говорить, і його вплив на розвиток Marussia Virgin вже відчувається. Насправді він стане більш очевидним тільки взимку, коли штат команди буде повністю укомплектовано. Звичайно, питання у тому, скільки часу триватиме підбір персоналу, і коли ми зможемо досягти результатів у ході досліджень в аеродинамічній трубі".

Модель майбутньої машини Marussia Virgin вже готова до продувки: наприкінці місяця вона вперше буде випробовуватися на базі McLaren, нового технічного партнера команди.

"Все йде за планом, - вважає німецький гонщик. - Ця робота почнеться між Гран-Прі Кореї та Індії".
Незважаючи на прогрес, пілот обережний у прогнозах.

"Не думаю, що у першій гонці 2012-го року команді вдасться зробити великий крок вперед: у нас дуже мало часу, - пояснив Тімо. - До того часу, як стануть відомі результати тестів в аеродинамічній трубі і з'являться перші ідеї, вже настане березень, і треба буде знову їхати до Австралії. Можливо, ми не встигнемо підготувати цікаві оновлення до першого Гран-Прі сезону, але плануємо багато оновлень до європейських перегонів.
Однак Auto Motor und Sport з посилань на Тімо Глока припускає, що у новій машині Marussia Virgin НЕ передбачено використання KERS. Поки складно, сказати, якою мірою ця інформація відповідає дійсності, оскільки в інтерв'ю F1News.Ru місяць тому Микола Фоменко, керівник інженерного департаменту команди, сказав наступне: «Зараз ми знаходимося в точці прийняття рішення: у нас є два варіанти, пов'язані з двома різними виробниками KERS, і у вересні ми оберемо одного з них".

теги  Тімо Глок


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини