Гері Паффет продовжив контракт з Mercedes в DTM

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:25, 15/06/2011 ,

gerri-paffett.jpg (.99 Kb)
Запасний пілот McLaren Гері Паффет продовжив контракт з Mercedes в DTM, підтвердивши свою відданість німецькому кузовному чемпіонату. Британець, який завоював титул у 2005-му році, став першим підтвердженим гонщиком «Срібних стріл» на наступний рік.

"Я радий продовженню співпраці з Mercedes-Benz, - сказав Гері Паффет. - Ми співпрацюємо вже протягом тривалого часу, добивалися успіхів і я відчуваю себе частиною цієї успішної гоночної сім'ї.

У наступному році в DTM настане нова ера, і змагання стане ще більш жорстким. Я схвильований тим, що буду частиною цієї ери і той факт, що в мене є довгостроковий контракт, додає мені впевненості у тому, що можна досягти успіху ".

"Гері - важлива частина нашої дуже успішної історії в DTM, додав Норберт Хауг, бос Mercedes Motorsport. - Він гонщик в самому чистому вигляді - прямолінійний і жорсткий, але завжди справедливий. Новий контракт дозволить нам провести разом друге десятиліття, і ми будемо наполегливо працювати над тим, щоб воно стало не менш успішним ніж перше - або навіть кращим ".

теги  Гері Паффет, Норберт Хауг, DTM, McLaren


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини