Гері Андерсон: Для Mercedes з кожною гонкою справи зі швидкістю йшли все гірше й гірше

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:23, 04/08/2012 ,

3345_index.jpg (5.6 Kb)Екс-конструктор болідів для команд Формули-1 Гері Андерсон вважає, що для команди Mercedes подвійна система DRS принесла ряд проблем, вирішення яких призвело до спаду результатів німецької стайні.


"Очевидно, що для Mercedes з кожною гонкою справи зі швидкістю йшли все гірше й гірше, - сказав Андерсон. - Я вважаю, що проблема полягає не в помилках конструкції боліда, вона першокласна, а в системі подвійного DRS. Справа в тому, що повітропровід, володіючи позитивними властивостями, має і ряд недоліків. Плюси полягають у тому, що переднє і заднє антикрило з'єднуючись переплетенням трубочок призводять до значного зменшення лобового опору боліда повітряному потоку на прямих. Проте у повільних поворотах і навіть середньошвидкісних через проблеми з різницею тиску у болідів W03 виникає недостатня обертальність і різний за рівнем знос гуми на передніх і задніх колесах. Інженери Mercedes підійшли до вирішення цієї проблеми, прибравши з переднього антикрила ряд елементів аеродинаміки, таким чином, змістивши центр аеродинамічного балансу до задніх коліс, але це не вирішило проблему повністю. Їм потрібно більше зчеплення задніх коліс, але поки вони досягають цього за рахунок зниження швидкості.

Що я можу порадити? Звернути увагу на особливості вихлопних систем Red Bull, McLaren і Ferrari, які в рамках правил, але використовують вихлопні гази на свою користь, відіграючи на колі близько трьох десятих секунди. Попереду гонки у Спа і Монці і болід Mercedes повинен бути тут швидкий, але якщо вони підійшли до сезону з таким підходом: бути швидкими тут, а останніми там, то це трохи нерозумно. І ще мені здається, що у зв'язку з проблемами в їх системі, команда абсолютно не знає у який бік розвивати болід ".

теги  Гері Андерсон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини