Герхард Бергер: Ніко повинен був просто обігнати Льюїса

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:51, 06/04/2013 ,

541.jpegНімецький Auto Bild Motorsport продовжує коментувати ситуацію на фінальному відрізку гонки в Малайзії, коли Ніко Росбергу заборонили атакувати Льюїса Хемільтона - керівник команди Mercedes Росс Браун мотивував цю заборону критично малою кількістю палива в баках машин.

"Всі бачили, що Росберг мав перевагу в швидкості на останньому відрізку, бачив це і Льюїс, - розповів Герхард Бергер. - Хемільтон активно пресингував на дистанції, гума на його машині була серйозно зношена, а Росберг провів більш спокійну гонку і здобув перевагу - в такій ситуації безглуздо використовувати командну тактику. Я не згоден з аргументами Mercedes з приводу нестачі палива - пілоти стартували на вологій трасі, так що витрата на першому відрізку була меншою, ніж зазвичай.

Ніко повинен був просто обігнати Льюїса, не звертаючи уваги на наказ команди. Росберг дуже непогано виглядає в цій парі і був явно розчарований діями команди. На жаль, вся ця ситуація відволікає увагу від серйозного прогресу, якого досягли в Mercedes. Шкода, що вже після другої гонки сезону нам доводиться обговорювати наслідки використання командної тактики замість того, щоб насолоджуватися ефектними дуелями, в яких перемагає найсильніший".

теги  Ніко Росберг, Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини